Naszą witrynę przegląda teraz 85 gości 

Projekty edukacyjne

Przydatne linki

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna Sport Mistrzostwa Wojewdztwa Opolskiego w Indywidualnych Biegach Przeajowych
6 padziernika br. w Lasocicach odby si Fina Wojewdzki w Indywidualnych Biegach Przeajowych. Nasz szko reprezentowao 8 uczniw. Najwysz lokat zaja Izabela Klimczak z klasy I c zdobywajc brzowy medal mistrzostw wojewdztwa.
Pozostae lokaty naszych zawodnikw:
  • Bachut Dawid (III d) ? 6 miejsce
  • Patryk Nowak (I d) ? 8 miejsce
  • Wgrzynowski Dominik (Id) ? 16 miejsce
  • Jakub Klimczak  (III d) ? 14 miejsce
  • Arkadiusz Rams (Id) ? 20 miejsce
  • Weronika Jankowicz ( II m) ? 26 miejsce
  • Wojciech Zarenkiewicz (III m) ? 34 miejsce
Opiekun Tomasz Koodziej, Janusz Bry
 

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
OdświeżCopyright by Janusz Zaczek (2010)

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeżeli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. .

EU Cookie Directive Module Information