Pani Żaczek została nominowana do nagrody "Nauczyciel na medal"

Nauczycielka naszej szkoły, Pani Małgorzata Żaczek uzyskała nominację do tytułu "Nauczyciel na medal 2018", plebiscycie organizowanym przez NTO, którego partnerem jest Wyższa Szkoła Zarządzania i Administracji w Opolu. Nominacja została zgłoszona przez uczniów i ich rodziców. Niewątpliwie jest dowodem wielkiego uznania i sympatii.

Celem plebiscytu jest docenienie i nagrodzenie Pedagogów, którzy zjednują sobie uczniów cierpliwością, uprzejmością i serdecznością, fachowością. Nauczycieli z pasją, którzy swoją pracą wychodzą poza ustalone w etacie ramy.
Nauczyciel, który otrzyma najwięcej głosów zdobędzie medal i awans do wojewódzkiego finału plebiscytu.
Serdecznie gratulujemy Pani Małgorzacie i zapraszamy wszystkich chętnych do głosowania (Uwaga! SMS-y są płatne - tylko za zgodą rodziców).

Rozpoczęło się już głosowanie SMS-owe,
które potrwa do wtorku, 6 listopada, do godziny 20:00.

(szczegóły na stronie internetowej NTO)

Więcej informacji na temat plebistytu na stronie NTO: https://nto.pl