Informacja dla uczniów klas VIII i klas III oddz. gimnazjalnych oraz ich rodziców i opiekunów

Szanowni Państwo,

W załączeniu przekazujemy ulotki opracowane przez Ministerstwo Edukacji Narodowej we współpracy z Centralną Komisją Egzaminacyjną. W materiałach tych przedstawiono szczegółowe zasady rekrutacji na rok szkolny 2019/2020 do szkół ponadpodstawowych i ponadgimnazjalnych, w tym terminy egzaminów i sposób punktowania.

Do wiadomości dołączamy również komunikat MEN, w którym znajdą Państwo m.in. informację o działaniach ministerstwa, wsparciu samorządów przy rekrutacji na rok szkolny 2019/2020, a także statystyki dotyczące naboru do szkół ponadpodstawowych i ponadgimnazjalnych. Wiadomość została przekazana przez Minister Edukacji Narodowej - Annę Zalewską

Załączniki: