Naszą witrynę przegląda teraz 50 gości 

Projekty edukacyjne

Strona główna Osiągnięcia uczniów Przedmiotowe Konkursy przedmiotowe 2009/2010
Konkursy przedmiotowe 2009/2010
OSIGNICIA UCZNIW W GIMNAZJUM NR 2 W NYSIE
w roku szkolnym 2009/2010
 
Oglnopolski Konkurs Fizyczny w ramach projektu rozwijania zainteresowa fizyk ?Odkrywa nowe, tworzy nieznane?, organizowany przez CE ATUT Oawa;
Laureat ? Adam Samborski 2p (opiek. mgr T. Gua)
 
Wojewdzki Konkurs Matematyczny, organizowany przez Kuratorium Owiaty w Opolu;
6 miejsce na etapie miejsko ? gminnym ? Tomasz Kulik 3p (opiek. mgr T. Gua)
i Marcin Kurzawa 3m (opiek. mgr E. Buka)
 
?Mistrz logiki?- IX edycja Powiatowego Konkursu Matematycznego, organizowanego przez Gimnazjum nr 3 w Nysie;
III miejsce druynowo - Piotr Tarnowski 1m, Micha Rupiski 1m, Dominik Popiel 1m;
IV miejsce indywidualnie ? Piotr Tarmowski 1m
(opiek. mgr B. Kotonowska)
 
?Alfik Matematyczny MAT 2010?, oglnopolski konkurs matematyczny, organizowany przez firm edukacyjn  ?owcy telentw Jersz?;
2 miejsce w wojewdztwie (na 248 uczniw) /69 w kraju ? Piotr Tarnowski 1m
3 miejsce w wojewdztwie/ 85 w kraju ? Micha Rupiski 1m
4 miejsce w wojewdztwie/ 170 w kraju ? Jakub Kry 1m
6 miejsce w wojewdztwie/ 252 w kraju ? Grzegorz Filipowski 1m
9 miejsce w wojewdztwie/ 447 w kraju ? Izabela Kruszyska 1m
11 miejsce w wojewdztwie ? Dominik Popiel 1m
12 miejsce w wojewdztwie ? Rafa Szczepaski 1m
23 miejsce w wojewdztwie ? Alina Bader 1m
29 miejsce w wojewdztwie ? Piotr Pusz 1m
(opiek. mgr B. Kotonowska)
10 miejsce w wojewdztwie - Maciej Maota 1p
17 miejsce w wojewdztwie - Jakub Rysz 1p
(opiek. mgr J. Politaska)
 
IX Druynowy Konkurs Matematyczny, organizowany przez Gimnazjum nr 1 w Nysie;
4 miejsce ? Tomasz Kulik 3p (opiek. T. Gua), Marcin Kurzawa 3m, Marcin Kamienik 3m (opiek. mgr E. Buka)
 
Midzyszkolny Konkurs Matematyczno ? Przyrodniczy, organizowany przez Gimnazjum Diecezjalne w Nysie;
III miejsce druynowo ? Ewa Zikowska 2m, Ewelina Ejzel 2m (opiek.
mgr E. Abramowicz), Adam Sambor 2p (opiek. mgr T. Gua)
 
IX Wojewdzki Konkurs Wiedzy o Samorzdzie Terytorialnym, organizowany przez Marszaka Wojewdztwa i Opolskiego Kuratora Owiaty;
tytu finalisty ? Bartomiej Wiktor 3m (opiek. mgr J. Karbowska)
 

Midzygimnazjalny Konkurs Poetycki im. Zygmunta Stczyskiego ?O zote piro aka?, organizowany przez Gimnazjum nr 2 w Nysie;
2 miejsce - Rbisz Magdalena 3e
3 miejsce ? Maria Franczak 3e
(opiek. mgr M. aczek)
wyrnienie ? Alicja Dbska 2c, Daria Krlikowska 3p (opiek. mgr M. Bargiel)
 
X Jubileuszowy Midzygimnazjalny Konkurs Ortograficzny ?Corrida ortograficzna?, organizowany przez Gimnazjum nr 2 w Nysie;
1 miejsce ? Marta Misiaszek 1b (opiek. mgr I. Kupka)
2 miejsce ? Alicja Dbska 2c (opiek. mgr M. Bargiel)
5 miejsce ? Izabela Kruszyska 1m (opiek. mgr D. Woniak)
 
Regionalny Konkurs Literacki ?Spjrz inaczej - edycja 2009?, organizowany przez Urzd Marszakowski w Opolu;
2 miejsce ? Alicja Dbska (opiek. mgr M. Bargiel)
 
55 Oglnopolski Konkurs Recytatorski, organizowany przez NDK w Nysie;
2 miejsce na etapie rejonowym ? Alicja Dbska 2c; opiek. mgr B. Bargiel
wyrnienie ? Paulina Furdyko (opiek. mgr I. Kupka)
 
Oglnopolski konkurs literacki o gen. Andersie, organizowany przez LO w Chemie;
1 miejsce ? Marcin Hajdas 3p (opiek. mgr A. Kozio)
 
Powiatowy Konkurs Literacki ?Nyska Lilia Literacka? - Twrczo Wandy Pawlik, organizowany przez Twierdz Nysa;
1 miejsce ? Daria Feder 2a (opiek. mgr A. Kozio)
3 miejsce ? Klaudia Ziba 3c (opiek. mgr L. Zalewska)
 
I Gminny Konkurs Informatyczny ?Moja maa ojczyzna?, organizowany przez ZSRCKU w Nysie i Urzd Gminy Nysa;
I miejsce ? Agnieszka Kluska 3m
III miejsce ? Aleksandra Bielak 3m
(opiek. mgr L. Gazunow)
 
Konkurs informatyczny ?Laptop na bank?, organizowany przez WODIiP w Opolu i NBP Odzia w Opolu;
14 miejsce w finale wojewdzkim ? Rafa Cholewczuk 2p (opiek. mgr L. Gazunow)
 
DIALNet MASTRES 2010 IV Oglnopolska Olimpiada Wiedzy o Internecie, organizowana przez Firm DIALOG;
druyna szkoy braa udzia w II etapie zakwalifikowana jako jedna z 50 druyn spord 380 startujcych w I etapie w regionie opolsko ? dzkim ?
Tomasz Kulik 3m, Marcin Hajdas 3m, Marek Kope 3m, Micha Byczek 3m
(opiek. mgr L. Gazunow)
 
Konkurs plastyczny ?Pary w moich oczach?, organizowany przez I LO ?Carolinum?
w Nysie;
1 miejsce ? Zuzanna Piotrowska 3e
3 miejsce ? Martyna Rysiak 1m (opiek. mgr B. Zwoliska)
 
Powiatowy Konkurs Plastyczny pn. ?Wiatr, wypadek, ogie, woda, straak zawsze rk poda?, organizowany przez Komendanta Gwnego Pastwowej Stray Poarnej;
2 miejsce ? Damian Stefaski 2e
3 miejsce ? Daria Orowicz 2p
(opiek. mgr M. Gazunow)
 
Diecezjalny Konkurs Wiedzy Religijnej ?Gimnazjalista 2010?, organizowany przez Kuri Diecezjaln w Opolu;
1 miejsce na etapie rejonowym i V miejsce na etapie diecezjalnym ? Alicja Dbska 2c
(opiek. mgr J. Maejki)
 
Festiwal Piosenki Religijnej, organizowany przez ZSRCKU w Nysie;
wyrnienie ? Magdalena Wjcik (opiek. mgr J. Maejki)
 
Turniej Bezpieczestwa Ruchu Drogowego, organizowany GZO w Nysie;
3 miejsce druynowo ? Micha Byczek 3p, Marek Kopec 3p, Mateusz Myliwiec 3p
(opiek. mgr S. Bubel)
 
Turniej Wiedzy Poarniczej, organizowany przez GZO w Nysie;
4 miejsce ? Mikoaj Madej 2e
7 miejsce ? Aleksandra Pawlaczyk 1p
(opiek. mgr S. Bubel)
 
Wojewdzki Konkurs Biologiczny, organizowany przez Kuratorium Owiaty w Opolu;
2 miejsce na etapie miejsko ? gminnym ? Paulina Furduko 2m i Aleksandra Rarg 3m (opiek. J. Olszewska)
4 miejsce na etapie miejsko ? gminnym ? Jakub Kry 1m (opiek. mgr E. Buka)
 
Konkurs przyrodniczo ? ekologiczny Tuowice 2010, organizowany przez Technikum Lene w Tuowicach;
3 miejsce ? Jakub Kry 1m (opiek. mgr E. Buka)
wyrnienie ? Paulina Furdyko 3m i Aleksandra Rarg 3m (opiek. mgr J. Olszewska)
 
II Turniej Wiedzy o Lesie, organizowany przez Nadlenictwo Prudnik;
wyrnienie ? Jakub Kry 1m, Micha Rupiski 1m, Daniel Kufieta 1b (opiek. mgr E. Buka), Paulina Furdyko 3m (opiek. mgr J. Olszewska)
 
Gminna Olimpiada Ekologiczna, organizowana przez Urzd Miejski w Nysie;
1 miejsce ? Paulina Furdyko 3m (opiek. mgr J. Olszewska)
 
Konkurs wiedzy ekologicznej dla szk gimnazjalnych w ramach akcji ?Sprztanie wiata?, organizowany przez Urzd Miejski w Nysie;
2 miejsce ? Jagoda Jaczenia, Agnieszka Tymkw, Anna Pietrzak (opiek. mgr J. Olszewska)
 
Oglnopolski Konkurs Jzyka Angielskiego ? English Ace 2010, organizowany przez firm edykacyjn ?owcy talentw JERSZ?;
1 miejsce w wojewdztwie ? Piotr Sugocki 3p
2 miejsce w wojewdztwie ? Magdalena Szczypta 3b
3 miejsce w wojewdztwie ? Krzysztof Wojdyo 3p
(opiek. mgr M. Gazunow)
  
V Olimpiada Wiedzy o Czerwonym Krzyu, organizowana przez Zarzd Gwny PCK;
1 miejsce na etapie rejonowym i 4 miejsce na etapie okrgowym ? Klaudia Ziba 3c
2 miejsce na etapie rejonowym ? Paulina Furdyko 3m
(opiek. mgr A. Warzecha ? Trzsimiech)
 
Midzygimnazjalny Konkurs Jzyka Niemieckiego ?Ubung Macht den Meister?, organizowany przez Gimnazjum nr 2 w Nysie;
1 miejsce ? Agnieszka Borek 2c, Magorzata Kluska 3m, Agnieszka Babula 3c, Klaudia Ziba 3c (opiek. mgr L. Fieducik ? Lis)
 


Copyright by Janusz Zaczek (2010)

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeżeli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. .

EU Cookie Directive Module Information