Naszą witrynę przegląda teraz 72 gości 

Projekty edukacyjne

Strona główna Osiągnięcia uczniów Przedmiotowe Konkursy przedmiotowe 2008/2009
Konkursy przedmiotowe 2008/2009

IX Wojewdzki Konkurs Historyczny

Sawomir Kasperowicz 3m ? finalista

Opiek. mgr E. Chojecka 

IX Wojewdzki Konkurs Chemiczny

1. Sawomir Kasperowicz 3m ? laureat

opiek. mgr M. Wilaszek

2. Bogusaw Zawadzki 3m ? finalista

Opiek. mgr E. Abramowicz 

IX Wojewdzki Konkurs Biologiczny

Sawomir Kasperowicz ? V miejsce na etapie miejsko ? gminnym

Opiek. mgr E. Buka 

Wojewdzki Konkurs Jzyka Angielskiego

Karolina Kowarzyk 3m ? finalistka

Opiek. mgr A. Capenko 

IX Midzygimnazjalna Corrida Ortograficzna

Karolina Kowarzyk 3m ? I miejsce

Natalia Amrogowicz 3m ? II miejsce

Opiek. mgr M. Dubil 

Oglnopolski Konkurs Plastyczny "Tcza" (VI edycja) - wyrnienia:

1. Marcin Kurzawa 2r

2. Zuzanna Piotrowska 2e

3. Grzegorz Wrblewski 3m

4. Marta Pytlakowska 2b

Opiek. mgr M. Gazunow 

Wojewdzki Konkurs Plastyczny "Motyle - klejnoty wrd owadw"

Zuzanna Piotrowska 2e - III miejsce

Opiek. mgr M. Gazunow

VI Wojewdzki Midzygimnazjalny Konkurs Wymowy Angielskiej organizowany przez Spoeczne LO im. Einsteina w Opolu

Beata Kowalczyk 2b - II miejsce

Michaela Wjs 2b - wyrnienie

Opiek. mgr A. Janczar 

Literacki Konkurs im. Wandy Pawlik zorganizowany przez Towarzystwo Przyjaci Fortyfikacji Oddzia Opolski

Marcin Hajdas 2p ? wyrnienie

Opiek. mgr A. Kozio 

Oglnopolski Konkurs Recytatorski (NDK)

Rafa Jamrozik 3c ? wyrnienie na etapie miejsko ? gminnym

Opiek. mgr D. Woniak 

I Powiatowy Konkurs Poezji Angielskiej zorganizowany przez Gimnazjum nr 1 w Nysie
Alicja Maejki 3m ? III miejsce
Opiek. mgr Anna Podolska ? ukaszyska 

Midzygimnazjalny Konkurs Matematyczny dla klas I ?Mistrz logiki?

Adam Sambor 1p - IV miejsce

Opiek. mgr T. Gua

III miejsce zespoowo na etapie powiatowym:

Alicja Dbska 1c, Ewelina Ejzel 1m, Ewa ikowska 1m

Opiek. mgr E. Abramowicz 

Midzyszkolny Konkurs Plastyczny ?Francja w moich oczach? organizowany przez LO Carolinum

Karolina Dbicka 2e, Magda Wizner 2e, Zuzanna Piotrowska 2e

Patrycja Gabryel 3d ? I miejsce

Opiek. mgr B. Zwoliska 

Konkurs religijny ?GIMNAZJALISTA 2008?

Alicja Dbska 1m ? I miejsce na etapie rejonowym

Opiek. mgr J. Maejki 

Konkurs Piosenki Religijnej

Magdalena Lenik - I miejsce na etapie gminnym

Angelika Boro - II miejsce na etapie gminnym

Opiek. mgr J. Maejki 

II edycja Konkursu ?bung macht den Meister? ? II miejsce zespoowo:

Agnieszka Babula 2c ? opiek. mgr L. Fieducik ?Lis

Klaudia Ziba 2c ? opiek. mgr L. Fieducik -Lis

Anna Abram 3b ? opiek. mgr A. Podolska

Paulina Maliszewska 3b ? opiek. mgr A. Podolska

Paulina Leko 3m ? opiek. mgr M. Bielecki 

Konkursy zrealizowane w ramach projektu ?Przedsibiorczo w szkole?

1.  Szkolny Konkurs ?Z ekonomi na Ty?- nagrodzono nastpujcych uczniw:

Krzysztof Martyka 1p, Magorzata Kluska 2m, Patrycja Gabriel 3d

2. Szkolny  konkurs plastyczny na projekt polskiego Euro -  I miejsce Paulina Muszyska 3c

3. Szkolny konkurs plastyczny : ?Moje ulubione zwierz?- nagrodzeni: Maja Golanowska 2b, Emilia Rupiska 3c, Dominika Rutkowska 3c oraz Aleksandra Rarg 2m

Opiek. mgr E. Chojecka 

Midzygimnazjalny Konkurs Ekologiczny - II miejsce zespoowo

Opiek. mgr J. Olszewska 

Akcja ?Pom kasztanowcom? ? I miejsce zespoowo

Opiek. mgr J. Olszewska

 Powiatowa Maa Olimpiada Ekologiczna 2009 ? III miejsce zespoowo

Opiek. mgr J. Olszewska 

Konkurs informatyczny  - Kalendarz pt. ?Moja okolica, moje miasto? zorganizowany przez Zesp Szk Elektrycznych w Opolu

Sylwia Klimas 3m ? wyrnienie

Opiek. mgr J. Gauszko 

Konkurs informatyczny ?Opolszczyzna wczoraj, dzi i jutro. Z plecakiem po Opolszczynie? zorganizowany przez WODIiP Opole

Katarzyna Gauszko 3p ? II miejsce w kategorii gimnazjum

Opiek. mgr J. Gauszko 

Konkurs fotograficzny ?Energia elektryczna wok nas? zorganizowany przez
EnergiePro S.A.

Katarzyna Gauszko 3p - wyrnienie w kategorii gimnazjum

Opiek. mgr J. Gauszko 

Konkurs ?Uczniowie ? uczniom? zorganizowany przez WODIiP Opole

Daniel Raba 3c ? II miejsce na etapie wojewdzkim

Opiek. mgr R. Kry

Daniel Wojtak 3p ? zakwalifikowany do fianau

Opiek. mgr J. Gauszko 

Konkurs internetowy na blog pt. "Nie mylimy tylko o sobie - moja szkoa dla ssiadw" -organizatorzy programu spoecznego ?Szkoa bez przemocy?

Sylwia Klimas 3m ? udzia

Opiek. mgr J. Gauszko 

XVIII Olimpiada Zdrowego Stylu ycia PCK zorganizowana przez Zarzd Rejonowy PCK w Nysie i Opolski  Zarzd Okrgowy PCK

Paulina Furdyko 2e ? III miejsce na etapie rejonowym i VI miejsce na etapie okrgowym

Opiek. mgr A. Warzecha ? Trzsimiech 

IV Olimpiada Wiedzy o Czerwonym Krzyu zorganizowana przez Zarzd Rejonowy PCK w Nysie i Opolski Zarzd Okrgowy PCK

Paulina Furdyko 2e ? I miejsce na etapie rejonowym i VII miejsce na etapie okrgowym

Maria Fraczak 2e ? II miejsce na etapie rejonowym i VIII miejsce na etapie okrgowym

Opiek. mgr A. Warzecha - Trzsimiech 

Wojewdzki Konkurs Techniczny

Przemysaw Dudko 3d ? III miejsce w eliminacjach miejsko ? gminnych

Opiek. mgr J. Wydra 

Oglnopolski Turniej Wiedzy Poarniczej "Modzie zapobiega poarom i chroni rodowisko"

Natalia Hajdasz 1p ? III miejsce w eliminacjach miejsko gminnych i III miejsce
w eliminacjach powiatowych

Opiek. mgr J. Wydra

 


Copyright by Janusz Zaczek (2010)

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeżeli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. .

EU Cookie Directive Module Information