Naszą witrynę przegląda teraz 60 gości 

Projekty edukacyjne

Strona główna Osiągnięcia uczniów Przedmiotowe Konkursy przedmiotowe 2013/2014
Konkursy przedmiotowe 2013/2014

 

OSIGNICIA NAUKOWO ? ARTYSTYCZNE UCZNIW GIMNAZJUM NR 2 W NYSIE

w roku szkolnym 2013/2014

 

 


 

Wojewdzki Konkurs Chemiczny

- Wojciech Tofil kl. IIm finalista

- Ada Bry  kl.IIIm,

- Marcin Malazdrewicz  kl.IIIm,

- Anna Pietrzyk  kl.IIIm,

- Agnieszka Poparda  kl.IIIm

uzyskali ponad 75% punktw i awansowali do etapu miejsko-gminnego Wojewdzkiego Konkursu Chemicznego (organizator Opolski Kurator Owiaty)

opiekun: Elbieta Abramowicz


 

69 Oglnopolski Konkurs Recytatorski w kategorii poezja piewana ? etap miejsko ? gminny

- Natalia Cwajna kl. IIIe, I miejsce

 

69 Oglnopolski Konkurs Recytatorski w kategorii poezja piewana ? etap rejonowy

- Natalia Cwajna kl. IIIe, III miejsce

 

Szkolny Konkurs Recytatorski

Jakub Kos kl.IIIe, I miejsce

opiekun: Marzena Bargiel


 

Konkurs przyrodniczo-ekologiczny Tuowice 2014, Zesp Szk w Tuowicach,

Maria Cholewicka kl. I a ? finalistka

 

Gminna Maa Olimpiada ekologiczna

- VII miejsce - Maria Cholewicka

opiekun: Edward Buka


 

Wojewdzki Konkurs Historyczny

- Bartosz Bielecki kl. III m   - finalista

opiekunowie: Ewa Chojecka i Jolanta Karbowska


 

Konkurs czytelniczy ?Leichte Lekture?, organizator: Zesp Szk Rolnicze Centrum Ksztacenia Ustawicznego,

- Sarah Klose, kl.II m, II miejsce

 

Wojewdzki Konkurs Jzyka Niemieckiego

- Sarah Klose, kl.II m - finalistka

opiekun: Lucyna Fieducik ? Lis


 

Wojewdzki Konkurs Plastyczny ?Zaczarowany wiat z bibuy? (organizator: RCRE w Opolu)

- Angelika miechowska kl. I c - wyrnienie

 

Gminny Konkurs Plastyczny ?Segreguj? organizator: Urzd Gminy w Nysie

- Karolina Tarnowska kl. III m, I miejsce

- Angelika Surma kl. III e, II miejsce

opiekun: Marzena Gazunow


 

Midzygimnazjalne Dyktando z Jzyka Angielskiego organizator: CKU w Nysie,

I miejsce Jakub Kos kl. IIIe

opiekun: Agata Lisik

II miejsce Marcin Kokoszka kl. II m

opiekun: Marzena Gazunow i Anna Janczar


 

XIII Midzynarodowy Konkurs z Jzyka Angielskiego Golden Owl organizator: Gimnazjum nr 1 w Nysie

- Marcin Kokoszka kl. II m ? finalista

opiekun: Marzena Gazunow i Anna Janczar

- Jan Mazur kl. II m ? finalista

opiekun: Agata Lisik


 

Wojewdzki Konkurs Fizyczny, organizator Opolski Kurator Owiaty

- ukasz Jastrzbski kl. IIIm ? I miejsce w etapie szkolnym, udzia w etapie miejsko- gminnym

opiekun: Teresa Gua


 

Wojewdzki Konkurs Geograficzny, organizator Opolski Kurator Owiaty ? etap gminny

- Agnieszka Poparda, kl.III m, III miejsce (uzyskaa 86% punktw, jednak po weryfikacji prac nie zostaa zakwalifikowana do etapu wojewdzkiego),

 

Wojewdzki Konkurs Geograficzny ? etap gminny, organizator Opolski Kurator Owiaty

- Anna Pietrzyk, kl. III m, V miejsce (uzyskaa 80% punktw),

opiekun: Tomasz Hilenbrand


 

Szkolny Konkurs Polonistyczny

- Oliwia Bianga kl.IIc ? I miejsce

 

Szkolny Konkurs Ortograficzny

- Oliwia Bianga kl.II c, II miejsce

- Mateusz Szymaski kl.Id, III miejsce

 

Midzygimnazjalna Corrida Ortograficzna

- Oliwia Bianga kl.IIc ? V miejsce

 

Miejski Konkurs ?Gdy myl hospicjum?

a) literacki:

    - II miejsce ? Aleksandra Siwczak kl.Im

    - III miejsce ? Mateusz Szymaski kl.Id

  Wyrnienia:

    - Izabela Grunerberg ? kl.Id

    - Ewa Kotygin ? kl.Id

    - Joanna Terenda ? kl.Im

b) plastyczny:

    - II miejsce ? Karolina Dzika kl.IIc

    - III miejsce ? Sandra Mikoda kl.Id

  Wyrnienia:

    - Piotr Sikora kl.IIc,

    - Daria Baranowska kl.Id

opiekun: Izabela Kupka


 

Szkolna Olimpiada Biologiczna

- Anna Pietrzyk, kl.IIIm, I miejsce

- liwa Natalia, kl.IIIm, II miejsce

 

Gminna Olimpiada Ekologiczna

- Anna Pietrzyk, kl. IIIm, IV miejsce

opiekun: Jadwiga Olszewska


 
Konkurs Kold w Jzyku Niemieckim (organizator Zesp Szk i Placwek Owiatowych w Nysie)
III miejsce zajy uczennice z klasy I a:

Agnieszka Klecza, Agnieszka Marchewka, Wiktoria Wieczorek, Julia Markiewicz, Maria Cholewicka, Sandra Mikoda kl. I d, Anna Pietrzyk kl.IIIm

opiekun: Aleksandra Podolska


 

?Maa Olimpiada Techniki?, Centrum Ksztacenia Zawodowego i Ustawicznego w Nysie.

I miejsce zespoowo:

- Pawe Dymowski kl. III m,

- Kamil Kasperski kl.III m,

- Mateusz Baran kl.III m

 

Szkolny konkurs ?Matematyka, a zdrowie?

- Jakub Budzisz kl.I m, I miejsce,

 

Powiatowy Konkurs Matematyczny

- Jakub Budzisz kl. I m,

- Natalia Sidor I m,
III miejsce ? etap szkolny

opiekun: Joanna Politaska


 

Wojewdzki Konkurs Matematyczny, organizator Opolski Kurator Owiaty (udzia w etapie gminnym)

- Sandra Pasiecznik kl. III m,

- Pawe Dymowski kl. III m

- Bartosz Bielecki kl. III m,

 

Wojewdzki Konkurs Matematyczny, organizator Opolski Kurator Owiaty

- Pawe Dymowski kl. III m, tytu finalisty,

 

Midzynarodowy Konkurs Matematyczny Pangea (udzia w finaach)

- Pawe Dymowski kl. III m,

- Ada Bry kl. III m,

 

Mistrz logiki, Gimnazjum nr 1 w Nysie

- Anna Zajc kl. I b, IV miejsce,

 

Potyczki Matematyczne, Gimnazjum w Korfantowie,

- Pawe Dymowski kl. III m

- Bartosz Bielecki kl. III m                   grupowo IV miejsce

- Kamil Kasperski kl. III m

opiekun: Violetta Szober


 

Wojewdzki Konkurs Polonistyczny - etap szkolny

- Aleksandra Pilch kl. II m- I miejsce,

 

Konkurs?Ciekawa historia mojego regionu?- organizator Regionalne Centrum Rozwoju Edukacji

- Aleksandra Pilch kl. II m - I miejsce,

 

Mistrz ortografii powiatu nyskiego - etap szkolny, organizator ZSO ?Carolinum? w Nysie

- Aleksandra Pilch kl. II m - I miejsce,

 

Szkolny Konkurs na audiobook na podstawie ksiek traktujcych o zmaganiach polskich onierzy na froncie woskim- organizator Gimnazjum nr 2 w Nysie

- Aleksandra Pilch kl. II m - II miejsce,

 

Corrida Ortograficzna - etap szkolny ? organizator Gimnazjum nr 2 w Nysie

- Aleksandra Pilch kl. II m- IV miejsce

opiekun: Dorota Woniak


 

II Powiatowy Midzyszkolny Konkurs Czytelniczy pt. ?Sia tsknoty? na temat ?Pana Tadeusza? organizator Diecezjalne Liceum i Gimnazjum Humanistyczne w Nysie

- III miejsce grupowo Anna Pietrzyk, Karolina Tarnowska, Natalia liwa, uczennice kl. III m

- III miejsce w rywalizacji indywidualnej Natalia liwa kl. IIIm,

 

Oglnopolski Konkurs Polonistyczny

? do eliminacji rejonowych przeszy Anna Pietrzyk kl. IIIm, Karolina Tarnowska kl. IIIm.

opiekun: Magorzata aczek


 

 

 

?
 


Copyright by Janusz Zaczek (2010)

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeżeli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. .

EU Cookie Directive Module Information