Naszą witrynę przegląda teraz 56 gości 

Projekty edukacyjne

Strona główna Osiągnięcia uczniów Sportowe Osignicia sportowe 2008/2009

OSIGNICIA SPORTOWE W ROKU SZK. 2008/2009 

mgr M. Miecznikowski 

PIKA KOSZYKOWA DZIEWCZT 

-GMINA- NYSKIE IGRZYSKA MODZIEY SZKOLNEJ

ORGANIZATOR GIMNAZJUM NR 2 W NYSIE     10.02.2009   II MIEJSCE 

-FINA POWIATOWY W GUCHOAZACH     21.02.2009  III MIEJSCE     

REPREZENTACJA GIMNAZJUM: 

  1. SMAGA MAGDALENA                 III D
  2. ABAZA DOMINIKA                    III F
  3. GRAJNA ANETA                            II M
  4. LIWISKA ANGELIKA               II M
  5. SKIBISKA KATARZYNA           III P
  6. KONIK MAGDALENA                   III D
  7. STALI PATRYCJA                        III D
  8. MAZURKIEWICZ AGATA            III P
  9. WOJCIECHOWSKA PAULINA     III D
  10. BOLECHW ALEKSANDRA        III D
  11. STACHO PAULINA                     II B 

PIKA KOSZYKOWA CHOPCW 

GMINA- NYSKIE IGRZYSKA MODZIEY SZKOLNEJ

ORGANIZATOR GIMNAZJUM NR 2 W NYSIE     17.02.2009  I MIEJSCE 

-FINA POWIATOWY W OTMUCHOWIE      20.02.2009     II MIEJSCE 

- PӣFINA WOJEWDZKI W BRZEGU      02.03.2009       III MIEJSCE 

REPREZENTACJA GIMNAZJUM: 

  1. KNOP KRZYSZTOF                III K
  2. PIETRZAK KAMIL                  III F
  3. KASPERSKI MARCIN             I B
  4. ZALEWSKI PATRYK              II P
  5. CHODYNIECKI DAWID         III M
  6. WILK MATEUSZ                     III D
  7. TUROWSKI ARKADIUSZ      III C
  8. CWIRZE RAFA                   III F
  9. STAJAK ADRIAN                    III F
  10. STRACZEK JANUSZ               III F
  11. PISARCZYK TOMASZ           III F 

PIKA SIATKOWA DZIEWCZT 

GMINA- NYSKIE IGRZYSKA MODZIEY SZKOLNEJ

ORGANIZATOR GIMNAZJUM NR 1 W NYSIE  II  MIEJSCE 

FINA POWIATOWY W GIMNAZJUM NR 1 W NYSIE  II MIEJSCE 

PӣFINA WOJEWDZKI W BABOROWIE III MIEJSCE 

REPREZENTACJA GIMNAZJUM :

  1. PYZIAK MAGDALENA                I B
  2. SZCZODROWSKA LILIANA       II C
  3. SZAFRANIEC ALEKSANDRA    I B
  4. DUDA BEATA                               III F
  5. MAZURKIEWICZ AGATA          III P
  6. KRYNDA JESIKA                         II F
  7. ABRAM ANNA                             III B
  8. TYMKW AGNIESZKA              II R
  9. BKOWSKA AGNIESZKA         III F
  10. KLUSKA AGNIESZKA                II R 

mgr J. Koda 

 Zawody sportowe w ?Tenisie Stoowym chopcw i dziewczt, Gimnazjada - 2009?.

Lista uczniw:

Chopcy:

  1. Kaszubski Dominik                           kl II F
  2. Wiktor Bartomiej                              kl II M
  3. Rachwa Wojciech                             kl II R
  4. Wilk Mateusz                                    kl III D

16.02.2009 r. Zawody na szczeblu: Miejsko ? Gminnym w Nysie, III miejsce (druyna A),
V miejsce (druyna B).

Dziewczta:

  1. wikliska Karina                             kl II C
  2. Babula Agnieszka                              kl II C

16.02.2009 r. Zawody na szczeblu: Miejsko ? Gminnym w Nysie, V miejsce.

 

mgr P. Koda

 

Zawody sportowe w Halowej Pice Nonej Chopcw, Gimnazjada - 2009?.

Lista uczniw:

  1. DYLU IWAR                              ur. 1993          KL III M
  2. SCZEK KAMIL                            ur. 1993          KL III K
  3. DBROWSKI KRZYSZTOF              ur. 1993          KL III K
  4. MACH KAZIMIERZ                        ur. 1993          KL II F
  5. WONIAK MATEUSZ                     ur. 1994          KL II F
  6. DACHOWSKI PRZEMYSAW          ur. 1993          KL III K
  7. CHLAMTACZ DAWID                    ur. 1993          KL III K
  8. KNOP KRZYSZTOF                        ur. 1993          KL III K
  9. ZALEWSKI PATRYK                       ur. 1994          KL II P
  10. KASPERSKI MARCIN                      ur. 1994          KL I  B  

04.11.2008 r. Zawody na szczeblu: Miejsko ? Gminnym w Nysie, I ? miejsce

15.11.2008 r. Zawody na szczeblu: Pfina Powiatowy w Guchoazach, I ? miejsce. 19.11.2008 r. Zawody na szczeblu: Fina Powiatowy w Pakosawicach, I ? miejsce.

22.11.2008 r. Zawody na szczeblu: wierfina Wojewdzki w Namysowie, I ? miejsce.

12.12.2008 r. Zawody na szczeblu: Pfina Wojewdzki w Nysie, I ? miejsce.

12.01.2009 r. Zawody na szczeblu: Fina Wojewdzki w Olenie, III ? miejsce (najwiksze osignicie w historii szkoy). 

Zawody sportowe w Pice Siatkowej Chopcw, Gimnazjada - 2009?.

Lista uczniw:

  1. Lorhengel Tomasz      ur. 1993          kl III P
  2. Zalewski Dawid          ur. 1993          kl III P
  3. Kli Dawid                 ur. 1993          kl III F
  4. Woniak Mateusz      ur. 1994          kl II F
  5. Kurzawa Marcin         ur. 1994          kl II R
  6. Wastrak Roman         ur. 1994          kl II D
  7. Biniek Bartek             ur. 1994          kl II C
  8. Biniek Szymon            ur. 1995          kl I F
  9. Szafraniec Jakub        ur. 1995          kl I F
  10. Jano Mateusz            ur. 1995          kl I F

14.03.2009 r. Zawody na szczeblu: Miejsko ? Gminnym w Nysie, I ? miejsce.

27.03.2009 r. Zawody na szczeblu: Powiatowym w Guchoazach, I ? miejsce.

03.04.2009 r. Zawody na szczeblu: ? Fina Wojewdzki w Baborowie, I ? miejsce. 12.04.2009 r. Zawody na szczeblu: Fina Wojewdzki w Walcach, II ? miejsce.

 

Zawody sportowe ?XI Turniej Pikarski Coca-Cola Cup 2009?.

Lista uczniw:

  1. GAJOS JAROSAW                  ur. 1994          KL II F
  2. KASZUBSKI DOMINIK                ur. 1994          KL II F
  3. KOODESKI ADRIAN               ur. 1994          KL II F
  4. KRASO MARIUSZ                    ur. 1994          KL II F
  5. WONIAK MATEUSZ                 ur. 1994          KL II F
  6. KURPET KRYSTIAN                   ur. 1994          KL II F
  7. MIELCZAREK DAWID                ur. 1994          KL II F
  8. KONIK DAMIAN                        ur. 1995          KL I B
  9. STANKOWSKI JDZRZEJ           ur. 1994          KL II F
  10. ZALEWSKI PATRYK                  ur. 1994          KL II P

28.04.2009 r. Zawody na szczeblu: Miejsko ? Gminnym w Nysie, III ? miejsce. 

Zawody sportowe w pice nonej chopcw z okazji ?V Rocznicy Przystpienia do Unii Europejskiej?.

Lista uczniw:

  1. DYLU IWAR                              ur. 1993          KL III M
  2. SCZEK KAMIL                            ur. 1993          KL III K
  3. DBROWSKI KRZYSZTOF              ur. 1993          KL III K
  4. WONIAK MATEUSZ                     ur. 1994          KL II F
  5. DACHOWSKI PRZEMYSAW           ur. 1993          KL III K
  6. CHLAMTACZ DAWID                     ur. 1993          KL III K
  7. KNOP KRZYSZTOF                         ur. 1993          KL III K
  8. ZALEWSKI PATRYK                        ur. 1994          KL II P
  9. KASPERSKI MARCIN                       ur. 1994          KL I  B  

08.05.2009 r. Zawody na szczeblu: Miejsko ? Gminnym w Nysie, I ? miejsce

22.04.2009 r. Wsporganizator szkolnych zawodw sportowych w halowej pice nonej

                                                                                 

mgr G. Gontarz 

Mistrzostwa Szk Gimnazjalnych w pywaniu - 17.04.2009 r.
Wo Anna kl. Ib - I mejsce styl dowolny
                               I miejsce styl klasyczny
Wastrak Roman kl. II d - III miejsce styl dowolny
Krawczyk Arkadiusz kl.II m - I m miejsce styl grzbietowy
Natalia Amrogowicz kl. III m - styl dowolny

mgr J. Klecza 

HALOWA PIKA NONA DZIEWCZT        07.11.2008

IV miejsce - GMINA

1.MATUSIAK ANNA

2.KLIMCZAK JOANNA

3.RESZKA MARLENA

4.JAMROZOWICZ JOANNA

5.BABULA AGNIESZKA

6.WIKLISKA KARINA

7.WJCIK SANDRA

8.BOMBA  PATRYCJA

 

   PIKA NONA DZIEWCZT             21.04.2009

III miejsce - GMINA

1.MATUSIAK ANNA

2.KLIMCZAK JOANNA

3.RESZKA MARLENA

4.TOMCZYSZYN ALEKSANDRA

5.JAMROZOWICZ JOANNA

6.BABULA AGNIESZKA

7.STOLARSKA KAROLINA

8.WIKLISKA KARINA 

 PIKA NONA CHOPCW                24.09.2008

I miejsce  - GMINA

II miejsce  - POWIAT

mgr A. Szczypta 

01.12.2008r ? Nysa ? etap rejonowy
Pika rczna chopcw ? I miejsce
10.01.2009 ? Guchoazy ? etap powiatowy
Pika rczna chopcw ? I miejsce
10.02.2009 r ? Olesno ? pfina wojewdzki
Pika rczna chopcw ? IV miejsce
 
08.12.2008r ? Nysa ? etap rejonowy
Pika rczna dziewczt ? II miejsce
03.02.2009 ? Otmuchw ? etap powiatowy
Pika rczna dziewczt ? II miejsce
07.02.2009r ? Ozimek ? pfina wojewdzki
Pika rczna dziewczt ? IV miejsce

 

mgr J. Bry

 

Druynowe rozgrywki w Unihokeja ? chopcy:

  • II miejsce na szczeblu gminnym ? 21.02.2009 r. Organizator Gimnazjum nr 1 w Nysie.
  • III miejsce w finale powiatowym w Sidzinie ? 26.02.2009 r.
  • III miejsce w pfinale wojewdzkim w Komprachcicach ? 13.03.2009 r.

Reprezentacja chopcw z Gimnazjum nr 2 w Nysie:

  1. Wilk Mateusz                         kl. III d
  2. Biliski Rafa                         kl. III f
  3. wirze Rafa                                   kl. III f
  4. Halaburda Sebasian               kl. III f
  5. Kotygin Mariusz                    kl. III f
  6. Pietrzak Kamil                       kl. III f
  7. Pisarczyk Tomasz                  kl. III f
  8. Strczek Janusz                      kl. III f
  9. Dbrowski Krzysztof            kl. III k
  10. Kasperski Marcin                   kl. I b

Druynowe rozgrywki w Unihokeja ? dziewczyny:

  • III miejsce na szczeblu gminnym ? 13.02.2009 r. Organizator Gimnazjum nr 1 w Nysie.

Reprezentacja dziewczt z Gimnazjum nr 2 w Nysie:

  1. Smaga Marta                          kl. III d
  2. Baran Angelika                      kl. III f
  3. Bkowska Agnieszka            kl. III f
  4. Duda Beata                            kl. III f
  5. abaza Dominika                   kl. III f
  6. Skibiska Katarzyna              kl. III p

 

mgr T. Koodziej

 

LEKKOATLETYKA 

1.   Mistrzostwa Makroregionu lskiego w Lekkiej Atletyce ? Kdzierzyn Kole

? 07.09.2008. 

  • Arkadiusz Turowski ? skok w dal ? 6,23 m

I miejsce ?  awans do Finau Mistrzostw Polski!!! 

  • Micha Byczek ? 2000 m ? 6:14,36 ?

II miejsce - awans do Finau Mistrzostw Polski!!! 

2.  Mistrzostwa Polski Modzikw w Lekkiej Atletyce ? May Memoria Janusza Kusociskiego ?  Supsk ? 20-21.09.2008 

  •   Arkadiusz Turowski

? skok w dal  - VI miejsce

  • Micha Byczek

                           ? 2000 m - 29 miejsce          

 

3.  Mistrzostwa Gminy w Indywidualnych Biegach Przeajowych ?  Nysa 30.09.2008. 

  • Byczek Micha ? I miejsce 2000 m
  • wierczek Dominik ? I miejsce 2000 m
  • Kurzeja Monika ? III miejsce 1000 m
  • Malazdrewicz Seweryn ? IV miejsce 1500 m
  • Morawiak Krzysztof ? IV miejsce 1500 m
  • Chodera Angelika ? V miejsce 1000 m
  • Turowski Arkadiusz ? VII miejsce 2000 m
  • Pussy Patrycja ? VIII miejsce 1000 m
  • Wilk Mateusz - VIII miejsce 2000 m
  • Oblonczek Agnieszka ? X miejsce 1000 m
  • Szczypta Magda ? XI miejsce 1000 m           

4.  Mistrzostwa Powiatu w Indywidualnych Biegach Przeajowych ? Nysa 2.10.2008. 

  • Byczek Micha  - II miejsce ? 2000 m ? awans do finau wojewdzkiego
  • Reszka Marlena ? 14 miejsce ? 1500 m
  • Dbrowska Weronika? 15 miejsce ? 1500 m          
  • Konik Kinga? 11 miejsce ? 1500 m                         

 5.  Mistrzostwa Wojewdztwa w Indywidualnych Biegach Przeajowych ? Lasocice 08.10.2008. 

  • Micha Byczek   zoty medal - 2000 m -  Fina Wojewdzi

6.  Mistrzostwa Gminy w Sztafetowych Biegach Przeajowych ? Nysa 13.10.2008. 

  • Sztafeta dziewczt ? I miejsce
  1. SZCZYPTA MAGDA ? II B
  2. CHODERA ANGELIKA ? III F
  3. KURZEJA MONIKA ? III B
  4. PUSSY PATRYCJA ? II B
  5. KINGA KONIK ?I I F
  6. STACHO PAULINA ? II B
  7. OBLONCZEK AGNIESZKA ?I I B
  8. RESZKA MARLENA ? I C
  9. CICHOWSKA PATRYCJA ? III B
  10. STRZENIEWSKA KLAUDIA ? II B
  11. BAJCAR EWELINA ? II F

   Sztafeta chopcw ? II miejsce

  • BYCZEK MICHA ? II P
  • TUROWSKI AREK ? III C
  • MORAWIAK KRZYSZTOF ? III R
  • WOJTYNA SZYMON ? I M
  • WIERCZEK DOMINIK ? I M
  • CHWALENIA ANDRZEJ ? I M
  • MALAZDREWICZ SEWERYN ? I M
  • WILK MATEUSZ ? III D
  • WONIAK PAWE ? III D
  • SZEPTYCKI PAWE ? I M

7. Mistrzostwa Gminy Nysa w Lekkiej Atletyce ?Nysa 13.05.2009.

 

11 zotych medali

8 srebrnych medali

4 brzowe medale 

  • Stacho Paulina ? III miejsce ? 100 m pp
  • Chodera Angelika ? I miejsce ? 100 m
  • Oblonczek Agnieszka ? III miejsce ? 100 m
  • Chodera Angelika ? I miejsce ? 300 m
  • Pussy Patrycja ? II miejsce ? 600 m
  • Bajcar Ewelina ? I miejsce ? 1000 m
  • Cichowska Patrycja ? I miejsce  - dysk
  • Kurzeja Monika ? II miejsce  - dysk
  • Cichowska Patrycja ? II miejsce  - oszczep
  • Kurzeja Monika ? I miejsce  - oszczep
  • Stacho Paulina ? I miejsce ? w dal
  • Kasperska Weronika ? II miejsce ? w dal
  • Wilk Mateusz ? III miejsce ? 110 m pp
  • Wilk Mateusz ? II miejsce ? 300 m pp
  • Woniak Pawe ? I miejsce ? 100 m
  • Byczek Micha ? I miejsce ? 2000 m
  • Dbrowski Krzysztof ? I miejsce ? oszczep
  • Kotygin Mariusz ? II miejsce ? oszczep
  • Kli Dawid ? II miejsce - dysk
  • Knop Krzysztof ? III miejsce ? dysk
  • Turowski Arkadiusz ? I miejsce ? w dal
  • Sztafeta 4 x 100 m chopcw ? I miejsce (Turowski, Wilk, Woniak, Byczek)
  • Sztafeta 4 x 100 m dziewczt ? II miejsce (Stacho, Oblonczek, Chodera, Pussy)

8. Mistrzostwa Powiatu w Lekkiej Atletyce ? Nysa 28.05.2009. 

  • ? Turowski Arkadiusz ? I miejsce ? w dal
  • ? Chodera Angelika ? II miejsce ? 300 m
  • ? Wilk Mateusz ? III miejsce ? 110 m pp
  • ? Woniak Pawe ? II miejsce ? 100 m
  • ? Byczek Micha ? II miejsce ? 2000 m
  • ? Stacho Paulina ? III miejsce ? 100 m pp
  • ? Sztafeta 4 x 100 m chopcw ? I miejsce (Turowski, Wilk, Woniak, Byczek

9. Mistrzostwa Wojewdztwa w Lekkiej Atletyce ? Kdzierzyn Kole ? 09.06.2009. 

  • ? Turowski Arkadiusz ? I miejsce ?  zoty medal ? skok w dal
  • ? Byczek Micha ? II miejsce ? srebrny medal ? 2000 m
  • ? Chodera Angelika ?VII miejsce ? 300 m
  • ? Stacho Paulina ? VII miejsce ? 100 m pp 

mgr B. Ciasto

 

Konkursy taneczne: 

  1. Zajcie III miejsca w V Jesiennym Festiwalu Zespow Tanecznych Paczkw 2008 pod hasem: ?TACZY KADY MOE" ? 14.11.2008 r. Organizatorem by Orodek Kultury i Rekreacji w Paczkowie.
  2. Zajcie I miejsca w VII edycji konkursu profilaktycznego pod hasem: ?MOJE YCIE BEZ UZALENIE. PAMITAJ CZOWIEKU MODY ? W TACU NIE W PICIU SZUKAJ PRZYGODY? ? 28.11.2008 r. Konkurs odby si w ramach dziaa profilaktycznych prowadzonych na terenie naszego miasta. Organizatorem byo Gimnazjum nr 2 w Nysie; odpowiedzialni nauczyciele: mgr Beata Ciasto i mgr Anna Szczypta.
  3. Udzia w V Prezentacjach Wojewdzkich ?BAW SI RAZEM Z NAMI? w Kluczborku ? 17.04.2009 r. By to konkurs taca nowoczesnego. Organizatorem by Kluczborski Dom Kultury.
  4. Zajcie I miejsca w VIII Powiatowym Festiwalu Amatorskiej Twrczoci Dzieci
    i Modziey Sarnowice 2009 ? 13.05.2009 r. Organizatorem by Miejsko ? Gminny Dom Kultury w Otmuchowie.
  5. Wyrnienie w Wojewdzkim Festiwalu Szkolnych Zespow Tanecznych FANTAN 2009 w Opolu ? 30.05.2009 r. Organizatorem by Modzieowy Dom Kultury w Opolu.

ZAWODY STRZELECKIE

 mgr J. Wydra 

Fina I Oglnopolskiej Gimnazjady Strzeleckiej - Bydgoszcz 2008

- I m. indywidualnie w kategorii chopcw Przemysaw Dudko III D

- IV m. druynowo w kategorii chopcw: Przemysaw Dudko, Mateusz Gruszka III K, Micha Buczkowski III M

mgr J. Wydra i mgr J. Adamek 

Strzelecka Liga Szk Ponadpodstawowych

- I m. druynowo Przemysaw Dudko, Mateusz Gruszka, Micha Buczkowski, Szymon Bienias, Kamil Nowak

- III m. druynowo Justyna Zelent, Emilia Rupiska, Maja Misiewicz, Cezary Mnich, Jarosaw Kalisz

- I m. indywidualnie w kategorii chopcw Przemysaw Dudko

- II m. indywidualnie w kategorii chopcw Mateusz Gruszka

- I m. indywidualnie w kategorii dziewczt Justyna Zelent

- II m. indywidualnie w kategorii dziewczt Emilia Rupiska

 XLVIII Wojewdzkie Zawody Strzeleckie o Srebrne Muszkiety 2009 - Gogwek

- I m. indywidualnie w kategorii chopcw Przemysaw Dudko

- V m. druynowo w kategorii chopcw Przemysaw Dudko, Mateusz Gruszka, Micha Buczkowski

VI Memoria Olimpijski w Strzelectwie Sportowym im. pk Franciszka Broka - Krakw

- IV m. indywidualnie w kategorii juniorw modszych Przemysaw Dudko

Awans Przemysawa Dudko do Finau Oglnopolskiej Olimpiady Modziey rozstrzygnie si 01.07.2009r. w Warszawie, po eliminacjach midzywojewdzkich do FOOM. Eliminacje odbd si 26-28.06.2009r. w Czstochowie, najprawdopodobniej Przemek wystartuje w tym finale, ktry rozgrywany bdzie w Krakowie w dniach 21-26.07.2009 r.

 


Copyright by Janusz Zaczek (2010)

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeżeli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. .

EU Cookie Directive Module Information