Naszą witrynę przegląda teraz 110 gości 

   W poniedziaek 14.12.2015 roku odbyy si zawody piki rcznej dziewczt na szczeblu miejsko ? gminnym. Organizatorem zawodw bya nasza szkoa. Na turniej przybyy zawodniczki z Gimnazjum Diecezjalnego z opiekunem mgr Agat Wron i Gimnazjum nr 1 z opiekunem ? mgr Emili Dudek. Nasze zawodniczki gray pod opiek mgr Anny Szczypty.
   Druyny rozegray mecze kady z kadym. Pierwszy mecz to wygrana 19:3 Gimnazjum Diecezjalnego nad Gimnazjum nr 1 w Nysie. Drugi, to wygrana Gimnazjum nr 2 nad Gimnazjum nr 1; wynik 16:5. Natomiast mecz o I miejsce midzy Gimnazjum Diecezjalnym, a nasz szko zakoczy si remisem [8:8]. Przeliczajc wszystkie punkty, zwyciyy zawodniczki z Gimnazjum Diecezjalnego.
  • I miejsce ? Gimnazjum Diecezjalne
  • II miejsce ? Gimnazjum nr 2
  • III miejsce ? Gimnazjum nr 1
   Zawodniczki otrzymay medale, puchar, i dyplom. A ju w czwartek, 17 grudnia 2015 r. jad do Otmuchowa na eliminacje powiatowe. yczymy powodzenia!
 

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
OdświeżCopyright by Janusz Zaczek (2010)

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeżeli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. .

EU Cookie Directive Module Information